One Man Music Multi Show

One Man Music Multi Show – prowadzący: Marcin Steczkowski

Warsztaty z własnoręcznej budowy instrumentów – przede wszystkim perkusyjnych, ale też prostych piszczałek i strunowców oraz specjalnych, wymyślanych na miejscu. Co ciekawe, materiałem do budowy instrumentów, było to, co na co dzień można znaleźć w niemal każdym domu, czyli butelki, tuby po papierze toaletowych itp. Wszystkie dźwięki zostały nagrane, przetworzone w programie muzycznym i posłużyły do wyprodukowania kociej muzyki oraz próbek, które zostały użyte do zobrazowania krótkiej animacji o tematyce związanej z dźwiękiem.

Marcin Steczkowski ­  multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. W 2006 roku ukończył studia wyższe na wydziale lutnictwa artystycznego na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Kilka lat później został absolwentem studiów wokalno­aktorskich na tej samej uczelni. Przez dziesięć lat był muzykiem w zespole Justyny Steczkowskiej, w którym w pewnym okresie pełnił funkcję kierownika muzycznego, a później menażera. Stworzył też własny monodram muzyczny „Homo Homini”, który w 2011 roku został wystawiony w Nowym Jorku na festiwalu teatralnym United Solo. Rok później zaaranżował muzykę do spektaklu „Halo Szpicbródka” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. Od niedawana współpracuje z Pawłem Fortuną, psychologiem i muzykiem, realizując nowatorskie projekty („Wznieś się na poziom dziecka”, „OFF Music”, „Mental Cinema”). Niedawno otworzył w samym centrum Warszawy studio nagraniowe Sound Martin Studio.

Projekt „Zagrajmy sobie!” realizowany przez Fundację Kultura Enter został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Lublin.

Galeria